Witajcie! Na naszym blogu będziemy informować o aktualnych promocjach w naszym sklepie. Dowiecie się co w danej chwili opłaca się kupić, aby zaoszczędzić dodatkowe pieniądze.

Promocja na laminowane podłogi Premium Floor Ultra+

Premium Floor wyszło z inicjatywą i zaoferowało swoim klientom promocję na podłogi z ich nowej kolekcji, Ultra+. Są to panele podłogowe, które idealnie nadają się do zamontowania w pomieszczeniach narażonych na wilgoć i wodę. Dzięki specjalnej technologii hybrofobowej, woda nie wnika już wgłąb paneli aż przez 12 godzin od zachlapania wodą. Dzięki klasie ścieralności AC5, panele laminowane mogą być użytkowane w pomieszczeniach, które są wyjątkowo eksploatowane.

Piękne wzory paneli Ultra+

Panele laminowane Ultra+ dostępne są w wielu unikatowych wzorach. Piękne dekory, tylko w naturalnych odcieniach. Dzięki średniemu poziomu jasności, podłoga jest bardzo zbliżona do wyglądu naturalnej deski. Dostępne są w bogatej gamie wzorów i kolorów, co pozwala na dopasowanie ich do różnych stylów wnętrz. Można wybrać panele o wyglądzie drewna naturalnego, rustykalnego, eko, czy nowoczesnego, aby stworzyć unikatową atmosferę w pomieszczeniu.

Pełną ofertę znajdziecie pod adresem: https://podlogi24.net/premium-floor-o_p_84_1.html na stronie naszego sklepu internetowego.

Promocja z 107,95 zł/m2 na 99,95 zł/m2
Czas trwania promocji: 1 kwietnia – 15 maja 2023r.
sklep z podłogami

  Panele podłogowe Parador Classic 1050 (4V) - promocja!